• Jabra SPEAK 510 UC

Díky přenosnému hlasovému komunikátoru SPEAK 510 můžete uskutečňovat konferenční hovory kdekoliv – jedná se o osobní hlasový komunikátor s připojením Bluetooth® a USB, který funguje s počítači, chytrými telefony i tablety. Verze MS je optimalizovaná pro aplikaci Microsoft Lync.

Zapojte se do konverzace kdykoliv a kdekoliv
Zvyšte svoji produktivitu a zůstaňte soustředění, ať jste kdekoliv, díky hlasovému komunikátoru Jabra Speak™ 510 MS. Jedná se přenosný hlasový komunikátor sjednocené komunikace, který vám umožňuje přeměnit doslova jakýkoliv prostor v konferenční místnost. Získáte řešení s vynikající kvalitou zvuku a funkční ihned po připojení, které lze připojit k počítači prostřednictvím USB a k tabletu nebo chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth nebo USB.

Skvěle se hodí na cesty
Jabra Speak 510 MS má kompaktní design a protože se dodává včetně cestovního pouzdra, snadno se přenáší. Ať už jde o navázání rychlého konferenčního hovoru v kanceláři nebo používání na cestách, spolupráce je snadná.
 
Chytrý reproduktor
Hlasový komunikátor Jabra Speak 510 MS je vybaven inteligentním mikrofonem a výkonným reproduktorem s pokrytím 360 stupňů, což znamená, že se konference mohou aktivně zúčastnit všichni v místnosti bez ohledu na to, kde se reproduktor nachází. To umožňuje profesionální řešení, ať se hovor rozhodnete uskutečnit kdekoliv.
 

K tomuto produktu zatím nebyla položena žádná otázka.

Zeptejte se nás!

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Jabra SPEAK 510 UC

  • Kč 4 380,-

  • Cena bez DPH: Kč 3 620,-

K pokladně

0 recenzí / Napsat recenzi / Zeptejte se nás! / Nalezli jste nižší cenu?


Prohlášení o odmítnutí zodpovědnosti:
nahlavnisoupravy.cz nezodpovídá za případné chyby či nepřesnosti v informacích o produktech. Obrázky mohou být ilustrativní a nemusí vyobrazovat skutečný produkt, obsah balení ani množství.

Štítky: Jabra speak

Top 1
oosn_info_text